Lindahls: kes me oleme?

Lindahlsi meiereitooted on Skandinaavias väga hinnatud ning neid võib leida kõigist hästivarustatud toidukauplustest.
Turkisk (türgipärane) jogurt, mida tänapäeval armastatakse miljonites kodudes, on kahtlemata meie kõige tuntum toode. Ja veelgi rohkem on inimestele tuttav jogurtipakendilt vastu vaatav ”vanamees”.

Ettevõte Lindahls Mejeriprodukter (Lindahlsi meiereitooted) asutati 1999. aastal Anders Lindahli poolt. Alates 2010. aastast kuulub Lindahls emafirma Skånemejerier koosseisu.

Meie, kes me töötame Lindahlsis, hoiame kogu aeg silmad-kõrvad lahti, et kiiresti rakendada meiereitööstuse uuemaid trende. Otsime pidevalt uusi põnevaid tooteid, mida Skandinaavia toidukaupluste lettidele tuua.

 

KESKKOND

Eriti südamelähedased Lindahlsile on keskkonnaküsimused ja muu hulgas on meie eesmärgiks kahandada meie toodete tootmisega seotud keskkonnamõjusid. Oleme sihikindlalt töötanud selle nimel, et vähendada transpordiheitmeid ning oma igapäevatöös otsime pidevalt alternatiivseid ja paremaid lahendusi.

Teeme koostööd vaid tarnijatega, kes täidavad meie keskkonnaalaseid nõudmisi ning meie suurimad tarnijad toodavad täna piima peamiselt vabalt karjamaadel peetavatelt lehmadelt.

Meie tootevalikus leiduvad loomulikult ka KRAV-märgistusega mahetooted.

 

MEIE LOGO

Meie logo võid alla laadida siit: EPS-fail | JPG-fail


lindahls-logo-new.png